logo

9750 PLUS

Navržena pro maximální flexibilitu správy zásob díky revolučnímu hybridnímu inkoustovému okruhu, který dokáže používat veškeré CIJ inkousty.

Kontaktujte nás
9750+.jpg
question

Vaše výzvy?

V rámci výroby používáte standardní, ale i kontrastní inkjet značení.

Standardní inkousty vyhovují většině vašich aplikací, nicméně pro některé aplikaci vyžadujete pigmentové inkousty, abyste dosáhli požadovaného kontrastu, například kvůli barvě balení.

Abyste mohli značit dvěma typy inkoustů, potřebovali jste dvě různé tiskárny, s odlišnými požadavky na údržbu a jinými náhradními díly.

Každá průmyslová CIJ tiskárna musí poskytovat spolehlivou efektivitu, vysokou úroveň udržitelnosti a optimalizované celkové náklady na vlastnictví (TCO). V neposlední řadě by měla přinášet dosledovatelné značení na různé materiály, viditelnost v dodavatelském řetězci a snadný každodenní provoz ve stále vice digitalizovaném světě.

check

Naše Řešení

Revoluční kontinuální inkjet tiskárna Markem Imaje 9750+ dokáže používat standardní i pigmentové inkousty. Vůbec poprvé tedy můžete použít jednu tiskárnu k pokrytí všech vašich potřeb, bez ohledu na použitý inkoust nebo obalový materiál.

Pečlivě vyvinutá tiskárna 9750+, přináší technologická vylepšení, která maximalizují dobou provozuschopnosti, snižují potřebu údržby a usnadňují každodenní provoz. 9750+ poskytuje čitelné, dosledovatelné, černé nebo barevné značení, včetně 2D kodů, které odpovídají standardu GS1 (QR kódy a DotCode).

Proces Intelli’Design® a MEK-free inkousty, umožňuji standardně snížit spotřebu a emise VOC (těkavé organické sloučeniny) až 50% a v případě režimu úspory spotřebního materiálu až o 60%.

Markem Imaje 9750+ je jednou z prvních tiskáren na trhu, která přináší možnost snížení emisí VOC a spotřeby až o 35% u inkoustů na bázi MEK.

thumbs-up

Klíčové výhody

Revoluční hybridní inkoustový okruh Markem Imaje 9750+, se svou jedinečnou schopností používat všechny CIJ inkousty, vám poskytuje vyšší flexibilitu a také snadnější správu spotřebního materiálu nad instalovanými tiskárnami.

Zároveň vám poskytuje nejekologičtější řešení na trhu a nejvyšší dobu provozuschopnosti na trhu.

Kromě nejdelších servisních intervalů a bezkonkurenčního snížení VOC, nákladově efektivní technologie Intelli’Swap®, zefektivňuje údržbu na vyměnitelné moduly.

Tiskárna jako jediná na trhu disponuje 24-pinovým rozhraním, které lze snadno konfigurovat pro více jak 70 signálu dostupných pro provoz linek.

Speciálně vyvinuté portfolio Intelli’Ink zajišťuje optimální výkon zařízení a flexibilitu při kódování různých obalových materiálů. Systém automatického čištění ve spojení s technologií Intelli’Jet poskytuje vždy čisté, bezproblémové starty tiskárny a kvalitní kódy.

tachometer-fastest

Rychlost

Rychlá

eye

Technologie

Inkoustové tiskárny malých znaků CIJ

industry

Průmyslová Odvětví

Nápojový průmysl

Cukrovinky

Mlékarenský průmysl

Elektronika

Potravinářství

Krmivo

Nealkoholické nápoje

atom-alt

Typy Materiálů

Napájecí kabely

Měděné kabely

Plechovky

Kontaktujte nás

Další řešení

9450E_1300_w.jpg

Produkt / Inkoustové tiskárny malých znaků CIJ

9450 E

Navržena speciálně pro kabelový průmysl, 9450 E optimalizuje celkové náklady na vlastnictví (TCO) a nabízí široké portfolio speciálních inkoustů.

Stáhnout PDF

arrow-to-bottom
9450_1300_w.jpg

Produkt / Inkoustové tiskárny malých znaků CIJ

9450

Navržena pro aplikace se středním až vysokým zatížením, 9450 maximalizuje OEE a posouvá vaši značku o úroveň výše.

__9750.jpg

Produkt / Inkoustové tiskárny malých znaků CIJ

9750

Navržena pro aplikace se středním až vysokým zatížením, 9750 se snadno používá, přispívá k udržitelnosti a přináší výhody díky digitalizaci.

Stáhnout PDF

arrow-to-bottom