logo

9450 E

Navržena speciálně pro kabelový průmysl, 9450 E optimalizuje celkové náklady na vlastnictví (TCO) a nabízí široké portfolio speciálních inkoustů.

Kontaktujte nás
9450E_1300_w.jpg
question

Vaše výzvy?

Chcete optimalizovat vaši produktivitu a zároveň náklady na značení, aniž by byla ovlivněna kvalita? Hledáte tiskovou technologii, která kombinuje rychleschnoucí inkousty a přesné značení na všechny druhy kabelů?

check

Naše řešení

Kontinuální inkjet tiskárna 9450 E přináší vysoce kvalitní značení na kabely ve vysokých rychlostech. Široká nabídka barevných, semi-pigmentových a pigmentových inkoustů, speciálně navržena pro značení trubek, kabelů, drátů a profilů. Jednoúčelový stříbrný inkoust je schopen nabídnout kvalitní kontrast a odolné značení na všech extrudovaných materiálech. Nabídka barevných MEK-free inkoustů pro vyšší bezpečnost operátorů, usnadnění dovozu/ vývozu, nižší emise těkavých organických sloučenin a optimálních celkových nákladů.

9450 E poskytuje vysoce přesný tisk při rychlostech dosahujících až 1000 metrů za minut na izolované vodiče a optická vlákna o šířce 1mm.

thumbs-up

Klíčové výhody

Tiskárna 9450 E kombinuje prémiový inkoustový okruh, který optimalizuje spotřebu inkoustu až o 20% a technologii Intelli’Jet®, zaručující nejvyšší kvalitu značení na průhledné a tmavé materiály, včetně obtížných jako je PE. Díky robustnímu designu 9450 E dokáže tisknout i v těch nejnáročnějších výrobních podmínkách. Až 3 000 km potištěných kabelů bez čistění tiskové hlavy. Široká nabídka barevných inkoustů umožňuje potisk všech materiálů.

tachometer-fastest

Rychlost

Pomalá

Střední

Rychlá

eye

Technologie

Inkoustové tiskárny malých znaků CIJ

industry

Průmyslová Odvětví

Extruze

atom-alt

Typy Materiálů

Lamináty

Napájecí kabely

Elektrické dráty

Měděné dráty

Měděné kabely

Kontaktujte nás

Další řešení

9450_1300_w.jpg

Produkt / Inkoustové tiskárny malých znaků CIJ

9450

Navržena pro aplikace se středním až vysokým zatížením, 9450 maximalizuje OEE a posouvá vaši značku o úroveň výše.

smartlase-f500.png

Produkt / Laserové tiskárny

SmartLase F500

Navržen pro vysokorychlostní aplikace na nápojové plechovky a další vysoce výkonné linky. SmartLase F500 poskytuje čitelné a trvalé značení a zároveň snižuje provozní náklady.

Stáhnout PDF

arrow-to-bottom
9410_1300_w.jpg

Produkt / Inkoustové tiskárny malých znaků CIJ

9410

Navržena pro aplikace se středním až vysokým zatížením. Tiskárna 9410 poskytuje kvalitní značení a snižuje vaše celkové náklady na vlastnictví a provoz (TCO).