logo

9750

Navržena pro aplikace se středním až vysokým zatížením, 9750 se snadno používá, přispívá k udržitelnosti a přináší výhody díky digitalizaci.

Kontaktujte nás
__9750.jpg
question

Vaše výzvy?

Hledáte skutečnou hodnotu inovací prostřednictvím osvědčené technologie značení, která se dokáže přizpůsobit měnícím se požadavkům vašich zákazníků – a přitom stále poskytuje spolehlivost, vysokou úroveň udržitelnosti a optimalizované celkové náklady na vlastnictví (TCO)? Řešení musí odpovídat požadavkům dnešní doby jako jsou vysledovatelné značení na různé obalové materiály, vysledovatelnost v rámci dodavatelského řetězce a snadnou každodenní obsluhu.

check

Naše Řešení

Precizní konstrukční řešení přináší technologická vylepšení, která maximalizují dobu provozuschopnosti, snižují potřebu údržby a zjednodušují každodenní provoz tiskárny. Tiskárna 9750 tiskne čitelné, přizpůsobitelné a vysledovatelné kódy, včetně 2D, QR a Dot kódů, které splňují požadavky vašich zákazníků na vysledovatelnost v rámci dodavatelského řetězce. Snížená spotřeba spotřebního materiálu až o 50 % spolu se širokým portfoliem inkoustů poskytuje značení šetrné k životnímu prostředí a snižuje emise VOC (Těkavé organické sloučeniny). Rozsáhlá nabídka MEK-free inkoustů je dostupná pro všechny obalové materiály včetně vysokorychlostních aplikací.

thumbs-up

Klíčové výhody

Inovativní technologické vlastnosti tiskárny 9750 přinášejí bezkonkurenční výhody včetně snadného použití, udržitelnosti a digitalizace. Systém Intelli’Swap® umožňuje vyměnit jednotlivé části, nikoliv celý blok, čímž usnadňuje údržbu a snižuje náklady a odpad. Systém Intelli’Ink® zajišťuje optimální, flexibilní a bezchybný výkon při značení různých obalových materiálů. Jet Speed Control automaticky upravuje rychlost inkoustu a nastavuje hodnoty tiskárny tak, aby byla zajištěna trvalá kvalita značení. Vzdálená diagnostika umožňuje prediktivní analýzy, což pomáhá maximalizovat dobu provozuschopnosti a dosahovat cílů OEE. Díky 24pinovému rozhraní je tiskárna připravena pro Průmysl 4.0 a lze ji snadno integrovat do výrobních linek.

industry

Průmyslová Odvětví

Kosmetický průmysl

Mlékarenský průmysl

Elektronika

Automobilový průmysl

Léčiva

Cukrovinky

Potravinářství

Extruze

atom-alt

Typy Materiálů

Elektrické dráty

Fólie s vysokou bariérou

Pneumatiky

Smršťovací

Těsnění

Trubky

Sklenice

Tetrapak

Plastové fólie

Uzavíratelné sáčky

Sáčky

tachometer-fastest

Rychlost

Rychlá

Střední

eye

Technologie

Inkoustové tiskárny malých znaků CIJ

Kontaktujte nás

Další řešení

9450_1300_w.jpg

Produkt / Inkoustové tiskárny malých znaků CIJ

9450

Navržena pro aplikace se středním až vysokým zatížením, 9450 maximalizuje OEE a posouvá vaši značku o úroveň výše.

9410_1300_w.jpg

Produkt / Inkoustové tiskárny malých znaků CIJ

9410

Navržena pro aplikace se středním až vysokým zatížením. Tiskárna 9410 poskytuje kvalitní značení a snižuje vaše celkové náklady na vlastnictví a provoz (TCO).

9330_1300_w.jpg

Produkt / Inkoustové tiskárny malých znaků CIJ

9330

Navržena pro aplikace s nízkým až středním zatížením, 9330 je nákladově efektivní inkjet tiskárna, která tiskne více než 8000 hodin nepřetržitě.

Stáhnout PDF

arrow-to-bottom