logo

SmartDate X65 128

Navržena pro široko formátové tiskové aplikace, SmartDate X65-128 poskytuje vysoce výkonný tisk ve vysokým rozlišením na fólie rychlostí až 700 mm/s.

Kontaktujte nás
smartdate-x65-128.png
question

Vaše výzvy?

Potřebujete značení, které dokáže zajistit vysoce kvalitní tisk velkého množství informací, usnadňuje vysledovatelnost produktu a zaručí shodu s předpisy? Chcete sledovat celkovou efektivitu zařízení (OEE), abyste maximalizovali dostupnost a efektivitu své výrobní linky? Potřebujete také tiskárnu se snadným a intuitivním uživatelským rozhraním, se zjednodušeným ovládáním a minimální údržbou?

check

Naše řešení

Termotransferová tiskárna SmartDate X65-128 je ideální pro tisk seznamu ingrediencí a značení nutričních údajů a nabízí velký výběr termotransferových pásek přizpůsobených různým typům balení. Tiskárnu lze použít jak pro krokovou, tak pro kontinuální aplikaci. Životnost tiskové hlavy je prodloužena díky automatickému nastavení, které umožňuje detekci mrtvých bodů. SmartDate X65-128 nemá opotřebitelné díly a díky tomu nevyžaduje žádnou preventivní údržbu.

thumbs-up

Klíčové výhody

SmartDate X65-128 zajišťuje optimalizované sledování dat OEE na 10,1” uživatelsky přívětivém rozhraní, které vám umožní snadno sledovat vaše důležité výrobní metriky. Rychlost tiskárny lze nastavit od 10 mm do 700 mm za sekundu, což umožňuje více než 400 taktů za minutu při rozlišení 300 dpi. S tiskovou plochou až 128 mm x 150 mm poskytuje tato technologie dvojnásobné množství variabilního tisku ve srovnání se standardním řešením.

industry

Průmyslová Odvětví

Kosmetický průmysl

Cukrovinky

Krmivo

Mlékarenský průmysl

Nápojový průmysl

Potravinářství

Léčiva

Snack Food

atom-alt

Typy Materiálů

Metalizované etikety

Uzavíratelné sáčky

Stick pack

Těsnění

Fólie s vysokou bariérou

Dekorační etikety

Sáčky

eye

Technologie

Termotransferový tisk

tachometer-fastest

Rychlost

Střední

Pomalá

Kontaktujte nás

Další řešení

smartdate-x45.png

Produkt / Termotransferové tiskárny

SmartDate X45

Navržena pro snadnou integraci do balících linek se střední rychlostí aplikace. SmartDate X45 poskytuje nákladově efektivní, vysoce výkonné značení na fólie a zároveň sleduje vaše OEE data.

Stáhnout PDF

arrow-to-bottom
smartdate-x65-tto-g2019-0633-1300x1500-24.png

Produkt / Termotransferové tiskárny

SmartDate X65

Navržena pro integraci do vysoce výkonných balících linek. SmartDate X65 je vhodná pro tisk ve vysokém rozlišení a vysokorychlostní aplikace na fólie.

Stáhnout PDF

arrow-to-bottom
smartdate-x30.png

Produkt / Termotransferové tiskárny

SmartDate X30

Navržena pro snadnou integraci do balících linek s nízkou až středně rychlou aplikací. SmartDate X30 poskytuje vysoce kvalitní značení na fólie při rychlostech až 600 mm/s.

Stáhnout PDF

arrow-to-bottom