logo

SmartDate X30

Navržena pro snadnou integraci do balících linek s nízkou až středně rychlou aplikací. SmartDate X30 poskytuje vysoce kvalitní značení na fólie při rychlostech až 600 mm/s.

Kontaktujte nás
smartdate-x30.png
question

Vaše výzvy?

Hledáte nákladově efektivní, vysoce kvalitní značení na fólie které, zaručí vysledovatelnost produktu a soulad? Chcete maximalizovat efektivitu vaší výrobní linky a preferujete tiskárnu bez potřeby přívodu stlačeného vzduchu, která se snadno používá a vyžaduje minimální údržbu?

check

Naše řešení

Termotransferová tiskárna SmarDate X30 je robustní, jednodílné řešení, které poskytuje vysoce kvalitní tisk a maximalizuje dobu provozuschopnosti. Díky kompaktní velikosti se snadno integruje do kontinuálních nebo krokových balicích linek. Pásky a tisková hlava jsou automaticky rozpoznány a přizpůsobeny ke značení do minuty po spuštění. Bez zásahu operátora, bez chyb. Volitelné přenosné uživatelské rozhraní napomáhá ke snižování prostojů a usnadňuje obsluhu.

thumbs-up

Klíčové výhody

SmartDate X30 tiskne čitelné a kvalitní kódy při rychlostech až 600 mm/s v rozlišení 300 dpi. Unikátní systém pokročilého managementu spotřebního materiálu (ACM) automaticky nastavuje pásku a tiskovou hlavu, čímž eliminuje chybovost při výměně.

Standardní záruka na tiskovou hlavu 6 měsíců nebo 40 km. SmartDate X30 dokáže tisknout čárové kódy, data spotřeby, kódy směn a data v reálném čase. K dispozici je široké portfolio termotransferových pásek a barev.

atom-alt

Typy Materiálů

Fólie s vysokou bariérou

Metalizované etikety

Těsnění

Sáčky

Stick pack

Uzavíratelné sáčky

Dekorační etikety

industry

Průmyslová Odvětví

Konstrukční průmysl

Krmivo

Potravinářství

Nápojový průmysl

Mlékarenský průmysl

Léčiva

Cukrovinky

Snack Food

tachometer-fastest

Rychlost

Střední

Pomalá

eye

Technologie

Termotransferový tisk

Kontaktujte nás

Další řešení

smartdate-oem-connect.png

Produkt / Termotransferové tiskárny

SmartDate OEM Connect

Navrženo pro snadnou integraci do středně až vysoce výkonných balících linek, SmartDate OEM Connect poskytuje vysoce kvalitní značení na fólie.

Stáhnout PDF

arrow-to-bottom
smartdate-x45.png

Produkt / Termotransferové tiskárny

SmartDate X45

Navržena pro snadnou integraci do balících linek se střední rychlostí aplikace. SmartDate X45 poskytuje nákladově efektivní, vysoce výkonné značení na fólie a zároveň sleduje vaše OEE data.

Stáhnout PDF

arrow-to-bottom
smartdate-x65-tto-g2019-0633-1300x1500-24.png

Produkt / Termotransferové tiskárny

SmartDate X65

Navržena pro integraci do vysoce výkonných balících linek. SmartDate X65 je vhodná pro tisk ve vysokém rozlišení a vysokorychlostní aplikace na fólie.

Stáhnout PDF

arrow-to-bottom