logo

SmartDate X65

Navržena pro integraci do vysoce výkonných balících linek. SmartDate X65 je vhodná pro tisk ve vysokém rozlišení a vysokorychlostní aplikace na fólie.

Kontaktujte nás
smartdate-x65-tto-g2019-0633-1300x1500-24.png
question

Vaše výzvy?

Hledáte vysoce kvalitní řešení značení, které usnadní vysledovatelnost a shodu vašeho produktu a je schopné značit informace přímo na fólie? Chcete také maximalizovat dostupnost a efektivitu své linky prostřednictvím monitorování celkové efektivity zařízení (OEE) a preferujete tiskárnu, která se snadno používá a vyžaduje minimální údržbu?

check

Naše řešení

Termotransferová tiskárna SmartDate X65 poskytuje vysokorychlostní značení ve vysokém rozlišení a současně umožňuje monitorovat pět nejdůležitějších výrobních metrik OEE přímo s domovské obrazovky. Animované nápovědy a návody „Jak na to“ poskytují pokyny pro nastavení a postupy každodenní údržby tak, aby byla zajištěna stálá kvalita tisku a minimalizovány prostoje. Díky robustnímu přímému pohonu pásky a designu kazety, které neobsahují žádné opotřebitelné díly, jsou náklady na údržbu nulové.

thumbs-up

Klíčové výhody

Rychlost tisku lze nastavit od 10 mm do 1800 mm za sekundu, což umožňuje 455 potištěných balení za minutu při 300 dpi. SmartDate X65 lze použít jak pro krokovou, tak pro kontinuální aplikaci. Jedinečná funkce „relative motion“ zajišťuje, že kód je kompletní i po neplánovaných zastaveních linky, což zajišťuje shodu a vysledovatelnost produktu. Volitelný systém SmartDate Detect-Plus kontroluje přítomnost, pozici a kvalitu vytištěného kódu přímo na balení a zobrazuje informace v reálném čase na uživatelském rozhraní.

industry

Průmyslová Odvětví

Léčiva

Potravinářství

Mlékarenský průmysl

Kosmetický průmysl

Nápojový průmysl

Cukrovinky

Snack Food

Krmivo

eye

Technologie

Termotransferový tisk

atom-alt

Typy Materiálů

Uzavíratelné sáčky

Dekorační etikety

Fólie s vysokou bariérou

Těsnění

Metalizované etikety

Sáčky

Stick pack

tachometer-fastest

Rychlost

Střední

Rychlá

Pomalá

Kontaktujte nás

Další řešení

smartdate-x65-128.png

Produkt / Termotransferové tiskárny

SmartDate X65 128

Navržena pro široko formátové tiskové aplikace, SmartDate X65-128 poskytuje vysoce výkonný tisk ve vysokým rozlišením na fólie rychlostí až 700 mm/s.

Stáhnout PDF

arrow-to-bottom
smartdate-x45.png

Produkt / Termotransferové tiskárny

SmartDate X45

Navržena pro snadnou integraci do balících linek se střední rychlostí aplikace. SmartDate X45 poskytuje nákladově efektivní, vysoce výkonné značení na fólie a zároveň sleduje vaše OEE data.

Stáhnout PDF

arrow-to-bottom
9450S_1300_w.jpg

Produkt / Inkoustové tiskárny malých znaků CIJ

9450 S

Navržena pro nápojový průmysl, 9450 S pomáhá zabezpečit integritu a vysledovatelnost nápojů a zároveň optimalizuje celkové náklady na vlastnictví (TCO).

Stáhnout PDF

arrow-to-bottom