logo

CimPak

Navrženo pro ty nejnáročnější výrobní prostředí, CimPak je systém pro aplikaci paletových etiket, který zaručuje shodu s regulacemi a vysledovatelnost v rámci dodavatelského řetězce.

Kontaktujte nás
cimpak.png
question

Vaše výzvy?

Hledáte řešení pro označování palet, které zvyšuje vysledovatelnost produktu a kontrolu na zásobami a zároveň pomáhá předcházet stažení produktu? Máte komplexní požadavky na aplikaci etiket, jako je aplikace na jednu nebo více stran? Potřebujete spolehlivou a konzistentní aplikaci etiket, která vyhovuje vysokým požadavkům maloobchodníků a dodavatelským řetězcům? Požadujete také integraci do lokálního nebo centrálního ERP?

check

Naše řešení

Paletový aplikátor CimPak nabízí flexibilní řešení pro vysledovatelnost v rámci skladování a kontroly zásob. Ověřený design poskytuje tisk textu a 100% čitelných čárových kódů, od jednoduchých aplikací až po aplikace vyhovující GS1, zahrnující neúplné palety nebo aplikace na více stran.

thumbs-up

Klíčové výhody

Paletový aplikátor CimPak umožňuje víceosou aplikaci etiket na více stran. CimPak poskytuje 100% čitelné čárové kódy, čímž je zajištěna vysledovatelnost každé palety v dodavatelském řetězci, od výroby až po konečné místo určení. Softwarové řešení CoLOS® zaručuje snadnou a flexibilní integraci do výrobních linek, databází a systému ERP, zatímco jeho uživatelské rozhraní je intuitivní a snadno se používá.

tachometer-fastest

Rychlost

Pomalá

eye

Technologie

Systémy pro tisk a aplikaci etiket

industry

Průmyslová Odvětví

Nápojový průmysl

Cukrovinky

Kosmetický průmysl

Mlékarenský průmysl

Potravinářství

Osobní péče

Krmivo

Léčiva

atom-alt

Typy Materiálů

Plastové fólie

Smršťovací

Kontaktujte nás

Další řešení

etouchs – upraveno.png

Produkt / Systémy pro tisk a aplikace etiket

2200

Řada 2200 poskytuje flexibilní řadu řešení pro tisk a aplikaci etiket, od jednoduché aplikace na stranu až po vysokorychlostní aplikace více etiket na jeden výrobek.

Stáhnout PDF

arrow-to-bottom
2200-pallet.png

Produkt / Systémy pro tisk a aplikace etiket

2200 Paletový

Markem-Imaje řada 2200 poskytuje širokou nabídku řešení pro aplikaci paletových etiket, od jednoduchých aplikací až po aplikace vyhovující GS1.

Stáhnout PDF

arrow-to-bottom