logo

2200

Řada 2200 poskytuje flexibilní řadu řešení pro tisk a aplikaci etiket, od jednoduché aplikace na stranu až po vysokorychlostní aplikace více etiket na jeden výrobek.

Kontaktujte nás
etouchs – upraveno.png
question

Vaše výzvy?

Hledáte řešení pro vysokorychlostní tisk a aplikaci etiket, které zvyšuje vysledovatelnost produktů a kontrolu nad zásobami, poskytuje konzistentní aplikaci etiket a snižuje možné stažení výrobků z trhu? Můžete mít složité požadavky na označování, jako je přední strana nebo balení, nebo různé požadavky na označování malosériových produktů. Potřebujete řešení, který je uživatelsky přívětivé, s minimální údržbou, abyste maximalizovali dostupnost a efektivitu výrobní linky a zároveň minimalizovali možnost lidské chyby?

check

Naše řešení

Řada 2200 vám přináší nízké provozní náklady díky vysoké provozuschopnosti, vysokému výkonu a minimálním prostojům. Prostřednictvím optimalizované dráhy etiket, automatického napínání role etiket je zaručena konzistentní aplikace. Řada 2200 nabízí široké možnosti aplikačních ramen, které vyhovují požadavkům dané aplikace a tím minimalizují nákladné úpravy linek.

Inovativní aplikátor eTouch-S® je vybaven umělou inteligencí (AI), která zaručí, že etikety jsou aplikovány na každé balení podle přísných norem uživatele, při zachování nejvyšší výrobní rychlosti a tím nejbezpečnějším způsobem.

thumbs-up

Klíčové výhody

Řada 2200 efektivně maximalizuje dobu provozuschopnosti pomocí funkcí, které snižují potřebu zastavit linku a prostoje spojené s výměnou spotřebního materiálu. Aplikátory řady 2200 jsou schopny aplikovat až 150 etiket za minutu, bez ohledu na složitost zpráv. Tisk kódů vyhovující ANSI A/B i v těch nejrychlejších rychlostech aplikace.

Aplikátor využívá unikátní technologii SoftTouch, která umožňuje plnou kontrolu pohybu aplikačního ramene bez ohledu na velikost a tvar produktu. Díky volitelnému systému pokročilého snímání produktu „Advanced Trigger Sensor“ lze proces aplikace etiket plně automatizovat. Limitem není ani variabilní rychlost linky nebo pozice balení. Uživatelské rozhraní založené na softwaru CoLOS, navržené pro snížení provozních chyb, vám umožňuje zvolit etikety buď z místního nebo vzdáleného zdroje, což operátorům umožňuje vizualizovat skutečná výrobní data na velkém barevném displeji.

eye

Technologie

Systémy pro tisk a aplikaci etiket

industry

Průmyslová Odvětví

Kosmetický průmysl

Mlékarenský průmysl

Potravinářství

Osobní péče

Krmivo

Léčiva

atom-alt

Typy Materiálů

Plastové fólie

Smršťovací

Kontaktujte nás

Další řešení

2200-pallet.png

Produkt / Systémy pro tisk a aplikace etiket

2200 Paletový

Markem-Imaje řada 2200 poskytuje širokou nabídku řešení pro aplikaci paletových etiket, od jednoduchých aplikací až po aplikace vyhovující GS1.

Stáhnout PDF

arrow-to-bottom
cimpak.png

Produkt / Systémy pro tisk a aplikace etiket

CimPak

Navrženo pro ty nejnáročnější výrobní prostředí, CimPak je systém pro aplikaci paletových etiket, který zaručuje shodu s regulacemi a vysledovatelnost v rámci dodavatelského řetězce.

Stáhnout PDF

arrow-to-bottom