logo

5800

Tiskárny velkých znaků 5800 představují řadu tiskáren s vysokým rozlišením, které používají horký inkoust Touch Dry ®, poskytující kvalitní značení na krabicích z vlnité lepenky, fólie a polystyrenu.

Kontaktujte nás
5800.png
question

Vaše výzvy

Potřebujete inkoustovou tiskárnu pro vysoce kontrastní tisk textu, loga a čárových kódů. Řešení musí být nákladově efektivní a poskytovat tisk, který se nerozpíjí a nikdy nebledne.

check

Naše řešení

Tiskárna 5800 s vysokým rozlišením, využívající Touch Dry inkousty, je vhodným řešením pro moderní výrobní linky. Poskytuje vysoký kontrast a čárové kódy třídy C, odpovídající požadavkům GS1-128. Inkousty Touch Dry® jsou bez ředidel a šetrné k životnímu prostředí.

thumbs-up

Klíčové výhody

Kompaktní velikost řídící jednotky zaručuje snadnou integraci do výrobních linek. Piezo tiskárna 5800 je schopna tisknout až 121 m/min v rozmezí od 65mm na výšku do 3000 mm na délku. K dispozici jsou až čtyři tiskové hlavy Intelli’Wax, 8 úrovní zvýraznění tisku a možnost použit až 4 různé barvy inkoustu na jednu aplikaci. Spotřební materiál lze doplnit za chodu tiskárny, což vede ke snižování prostojů a ke zvýšení produktivity. Intuitivní uživatelské rozhraní usnadňuje obsluhu tiskárny, zatímco systém CoLOS umožňuje centrální správu tisku a zajistit vysledovatelnost napříč vašimi linkami.

atom-alt

Typy Materiálů

Smršťovací

Dekorační etikety

Kartonové krabice

Expediční balení

Plastové fólie

Polystyren

Balení na míru

industry

Průmyslová Odvětví

Nápojový průmysl

Průmyslové komponenty

Krmivo

Elektronika

Léčiva

Cukrovinky

Elektroprůmysl

Automobilový průmysl

Konstrukční průmysl

Potravinářství

Vejce

Nealkoholické nápoje

Osobní péče

Kosmetický průmysl

Extruze

Ropa a plyn

Pivovarský průmysl

Snack Food

Letecký průmysl

Mlékarenský průmysl

tachometer-fastest

Rychlost

Pomalá

Střední

Rychlá

eye

Technologie

Inkoustové tiskárny s vysokým rozlišením pro velká písmena

Kontaktujte nás

Další řešení

5940-g.png

Produkt / Inkoustové tiskárny s vysokým rozlišením pro velká písmena

5940 G

Tiskárna 5940 G určuje nový standard ve kvalitě značení, dosažení souladu, provozní efektivitě za snížení celkových nákladů na vlastnictví(TCO). Vyšší výkon a čárové kódy odpovídající GS1–128.

Stáhnout PDF

arrow-to-bottom