Výherní kódy na výrobcích

Výherní kódy na výrobcích

Podpora Vašich marketingových kampan

Vzhledem k požadavkům na zajištění větší transparentnosti dodavatelského řetězce pro vaše zákazníky musíte zajistit, aby vaše kódování bylo správné, kompatibilní a nákladově efektivní. Rovněž je třeba splnit rostoucí požadavky na podporu digitálního marketingu prostřednictvím speciálních výherních kódů používaných v marketingových kampaních.

Obvykle to znamenalo použití předtištěných materiálů s výherními kódy, paměťových karet vložených do tiskáren nebo nákupu drahého kontrolního zařízení monitorujícího výherní kódy v reálném čase. To omezovalo jejich masívní používání na více výrobních linkách současně. Potřebujete inteligentní, ekonomicky efektivní řešení, které vás nebude omezovat a umožní vám kdykoliv široké použití při Vašich marketingových aktivitách.

Řešení Markem- maje Promocoding, které je součástí nabídky Packaging Inteligence, usnadňuje používání obalů ke spuštění propagace tím, že umožňuje tisknout jedinečné kódy na vyžádání, a to i při vysokých rychlostech. Unikátní systém řízení dat, CoLOS®, zasílá dříve generované výherní kódy z centrálních serverů a odesílá je po dávkách do tiskáren tiskárny, takže tisk výherních kódů je v reálném čase zpracováván na úrovni tiskárny. Systém pomáhá v dosledovatelnosti produktů a snadno se integruje s technologiemi Markem-Imaje , jakož i s informačními systémy třetích stran * a hardwarem.

*Například: ERP (Enterprise Resource Planning Systems), MES (Manufacturing Excellence Systems), WMS (Warehouse Management Systems).

Podporujte digitální kampaně, použitím nákladově efektivního tisku výherních kódů

 

See brochure

 

Jednoduše digitalizujte proces balení

 

See brochure
Nahoru