Nejnovější produkty

Hlavní stránka

Nejnovější produkty

Představujeme novou voskovou tiskárnu 5800 !

27.2.2010

Nejnovější inkoustový tisk s vysokým rozlišením, řešení od Markem-Imaje přináší vyšší úroveň výkonu, inovací a technologií pro ty, kteří potřebují maximální kvalitu označování svých výrobků. Tiskárna velkých znaků s vysokým rozlišením 5800 je novou generací řešení pro tisk jasných, konzistentních textů, grafiky a čárových kódů splňujících standardy GS1. Ideální pro potisk kartónů, kompaktní modulární konstrukce, snadno integrovatelná do stávajících výrobních linek.

Tiskárny Markem – Imaje 5000 pro tisk velkých znaků nabízí vysoké rozlišení kombinované s Touch Dry® horkým voskem. Přináší vyšší kvalitu tisku a stálost na krabice z vlnité lepenky a balící folie.

Tiskárna 5800 je nejnovějším tiskovým řešením Markem Imaje používajícím patentovanou technologii TouchDry ® horkého vosku. Tento vosk je po popisu okamžitě suchý, nepoužívá ředidla a popis po celou dobu životnosti výrobku nevybledne a zachová si stejnou kvalitu. Čárové kódy vytištěné technologií TouchDry ® jsou spolehlivě čitelné s garancí 100% čitelností v souladu se standardy GS1. Tiskárny pracují v prostředí v rozsahu od 0 ° C – 40 ° C a chlubí se rychlostí tisku až 182 m / min.

Vosková tiskárna 5800 nabízí novou alternativu k existující řadě 5000, a to menšími rozměry, jednodušší integrací a nižší spotřebou energie, tak aby vyhovovala současným požadavkům trhu. 5800 vosková tiskárna může pracovat jako "stand-alone ", nebo být zcela integrovaná do linky ve spojení se softwarem CoLOS ® Enterprise. Intuitivní uživatelské rozhraní a možnost USB připojení zjednodušuje přenos dat. Tento systém může být rovněž vybaven volitelným příslušenstvím pro dosažení optimální tiskové vzdálenosti tiskové hlavy od popisovaného předmětu.

„Už jsme odpověděli na potřeby našich zákazníků,“ říká Craig Spencer, Markem-Imaje Vice President pro marketing, "Naši zákazníci hledají kratší warm-up time, méně kabeláže, nižší spotřebu energie, vylepšené uživatelské rozhraní pro snadné použití, menší celkový systém stopu, lepší připojení, zvýšení výkonu pro tisk dat v reálném čase a možnost tisku dynamických 2D čárových kódů.


Archiv

Nahoru