Napsali o nás

ONDRÁŠEK INK – JET SYSTEM spol. s r.o.

Souhrnná zpráva veletrh EMBAX 2012 – ocenění Zlatý EMBAX a Packaging Live

„Mezinárodní potravinářské veletrhy SALIMA – MBK – INTECO – VINEX se podruhé termínově spojily s mezinárodním veletrhem obalů a obalových technologií EMBAX a společně nabídly přehled o novinkách a trendech ve zpracování, distribuci a prodeji potravin. Ve třech největších pavilonech brněnského výstaviště se soustředila nabídka 1195 vystavujících firem a zastoupených značek. Nabídku v expozicích si prohlédlo více než 27 tisíc návštěvníků ze třiceti zemí,“ uvedl PR manažer veletrhu Jan Šmíd v předběžné závěrečné zprávě.

Velkého úspěchu se dočkala i výrobní balicí linka Packaging Live v pavilonu F, jejíž jsme byli součástí. Čtyřikrát denně se před zraky návštěvníků prezentovaly v jednom celku balící a značící technologie, dopravníky, roboti a manipulační technika. Naše termotransferová tiskárna SmartDate X40 byla zařazena na samém začátku linky na vertikálním balicím stroji a tiskla na pružnou folii datum výroby a spotřeby. Inkjetová tiskárna Markem-Imaje 9232 se postarala o potisk krabice datem výroby a tiskárna velkých znaků 5800 opatřila krabici velkými logy a čitelným čárovým kódem.

Naše inkjetová tiskárna 9232 se proslavila i mimo balící linku. Hned v první den jí byl udělen titul vítězný exponát Zlatý EMBAX 2012. Od odborné poroty jej získala za inovace, ekologický a ekonomický přínos. Seznam přihlášených exponátů naleznete zde: http://www.bvv.cz/…ne-exponaty/

Tiskárna byla představena také na odpolední tiskové konferenci, kde desítky zástupců médií využili příležitosti komunikovat s hostem Dennisem Jonkerem, ředitelem nezávislé globální distribuce Markem-Imaje pro Evropu.

Z tiskové konference i mezinárodního veletrhu poskytlo zpravodajství mnoho médií, včetně ČTK a řada internetových serverů, zde najdete odkazy alespoň na některé z nich:

http://logistika.ihned.cz/…-technologie
http://mam.ihned.cz/…-technologie
http://www.plasticportal.sk/…kaging/c/924
http://www.bvv.cz/…ackaging-li/
http://www.bvv.cz/…ove-oceneni/
http://www.bvv.cz/…e-na-embaxu/
http://www.bvv.cz/…e-a-jejich-/

CS Packaging News 2010–05

Reference z výrobní linky SVITAPET jsou tématem nejnovějšího newsletteru, vydaného obalovou asociací SYBA.

http://www.ondrasek.cz/…PN_10_05.pdf

Packaging 2/2009

V druhém letošním čísle odborného časopisu pro obaly, logistiku a transport PACKAGING vyšel článek o naší společnosti ONDRÁŠEK INK – JET SYSTEM spol. s r.o.

http://www.packaging-cz.cz/…_02_09-7.pdf

Nahoru