Management výrobních dat

Optimalizujte efektivitu své balicí linky

Line-Data-Management-G2018-0314-450x250-Banner.jpeg

Vzhledem k požadavkům zákazníka na větší transparentnost dodavatelského řetězce, musíte zajistit, aby vaše kódování bylo správné, kompatibilní a nákladově efektivní. Správa mnoha výrobních zpráv a jejich zasílání do různých typů tiskáren napříč balícími linkami, může být náročná a náchylná k chybám. Musíte optimalizovat data o balících linkách a zpracování informací. Nebo ještě lépe, potřebujete inteligentní řešení, které to vše pro Vás rychle, přesně a ekonomicky vyřeší.

Řešení Markem-Imaje Line & Data Management, které je součástí nabídky Packaging Inteligence, poskytuje bezproblémové a automatizované zpracování dat a informací bez lidského faktoru, značení a kódování pro zlepšení efektivity všech Vašich balicích linek. Unikátní systém řízení dat, CoLOS®, minimalizujete lidské chyby a náklady při změně výroby a zvyšuje efektivitu. Systém pomáhá v dosledovatelnosti produktů a snadno se integruje s technologiemi Markem-Imaje, jakož i s informačními systémy třetích stran* a hardwarem.

* Například: ERP (Enterprice Resource Planning message designs using the built-in barcode creation wizards Systems), MES (Manufacturing Excellence Systems), WMS (Warehouse Management Systems)

Maximalizujte efektivitu balící linky

Jednoduše digitalizujte proces balení