Dosledovatelnost výrobků

Vylepšete dosledovatelnost výrobků pomocí unikátních kódů produktu

Product-Tracking-G2016-0931-450x250-Banner.jpeg

Vzhledem k požadavkům zákazníka na větší transparentnost dodavatelského řetězce, musíte zajistit, aby vaše kódování bylo správné, kompatibilní a nákladově efektivní. Pro ochranu vaší značky před paděláním a problémy souvisejícími s kvalitou musíte být schopni sledovat každý jednotlivý produkt, který vychází z vaší výrobní linky. Nebo ještě lépe, potřebujete inteligentní řešení, které to udělá za vás.

Řešení Markem -Imaje Tracking Solution , které je součástí nabídky Packaging Inteligence, vytváří jedinečné označení výrobku, díky nimž jsou jednotlivé produkty bez problémů dosledovatelné, což zajišťuje spolehlivost a bezpečnost dat pro distributory, prodejce a uživatele. Může také agregovat sledovaná data na úrovni výrobku, kartónu nebo palety, takže můžete skenovat a sledovat výstup na každé úrovni, aby byla zajištěna plná dosledovatelnost produků. Unikátní software pro správu informací CoLOS® se snadno se integruje s technologiemi Markem-Imaje , jakož i s informačními systémy třetích stran* a hardwarem.

*Například: ERP (Enterprise Resource Planning Systems), MES (Manufacturing Excellence Systems), WMS (Warehouse Management Systems

Usnadněte dosledovatelnost na úrovni produktu, případu a palety

Jednoduše digitalizujte proces balení