Dosledovatelnost palet

Dosledovatelnost palet

Pallet-Tracking-450x250-Banner.jpeg

Vzhledem k požadavkům zákazníka na větší transparentnost dodavatelského řetězce, musíte zajistit, aby vaše označování palet bylo správné, kompatibilní a nákladově efektivní. Na úrovni palet je značení často manuální a tudíž náchylné k chybám. Zásoby palet se také můžou hromadit ve výrobních prostorách vzhledem k době, která je potřebná pro zpracování požadovaných údajů a uvolnění palety. Potřebujete inteligentní řešení, které efektivně optimalizuje tuto koncovou aktivitu a poskytuje tak vyšší přesnost a rychlost.

Řešení Markem-Imaje pro sledování palet Palett Track , které je součástí nabídky Packaging Inteligence, automatizuje označování palet a vytváří jedinečné, zcela kompatibilní identity palet se standarty GS1. Unikátní systém řízení dat, CoLOS®, zajišťuje, aby vaše zásoby vstupovaly rychleji do systému. Vy těžíte ze zlepšené správy dat o zásobách a schopnosti provádět lépe cílené stahování výrobků v případě potřeby. Systém pomáhá v dosledovatelnosti produktů a snadno se integruje s technologiemi Markem-Imaje, jakož i s informačními systémy třetích stran* a hardwarem.

*Například: ERP (Enterprise Resource Planning Systems), MES (Manufacturing Excellence Systems), WMS (Warehouse Management Systems

Povolte automatizaci označování palet za účelem zlepšení efektivity linky, kontroly zásob a sledovatelnosti

Jednoduše digitalizujte proces balení