CimJet

CimJet

Aplikátory štítků CimJet jsou uznávány pro svou vysokou kvalitu tisku, vynikající spolehlivost a robustní odolnost v nejnáročnějších výrobních prostředích. Osvědčený design přináší přesné, jasné a ostré kódy a 100% čitelné čárové kódy splňující GS1 (UCC-EAN) standardy pro lepší viditelnost v dodavatelském řetězci.

  • Uptime – vestavěné uživatelské rozhraní nabízí jednoduchou obsluhu a zrychluje zotavení po poruše, synchronizované změny štítků a pásky minimalizují potenciální chyby obsluhy a přispívají k uznávané spolehlivosti tiskáren CimJet.
  • Výkon – CimJet nabízí řadu aplikátorů etiket, které vyhovují požadavkům zákazníků. Zásuvný modul čtečka čárových kódů poskytuje okamžité potvrzení o aplikaci etiket a čárových kódů.
  • Konektivita – Všechny CimJet stroje jsou vybaveny interním úložištěm dat pro jednoduchý výběr výrobků. Štítkovače CimJet lze spustit samostatně bez nutnosti lokálního PC nebo síťového připojení. Integrace do balící linky, databází a ERP systémů je flexibilní přes CoLOS ® Enterprise Software.
Nahoru