Bezpečnost výrobků

landing-page-cola.jpg

Ochrana proti neoprávněné manipulaci pomáhá zajistit, aby vaše výrobky byly bezpečné

Každý výrobní a distribuční systém obsahuje chyby zabezpečení. Markem-Imaje dokáže identifikovat kreativní způsoby, jak označit vaše výrobky laserovou a inkoustovou technologií, aby ochránil vaše zákazníky před záměnou produktů...

landing-page-cola.jpg

Inteligentní kódování pro vkládání důležitých informací do vašich produktů products

Padělání stále ohrožuje hlavní značky, zejména v rozvojových zemích. S produkty Markem-Imaje může použít 2D čárové kódy, což vám umožní zašifrovat podrobné bezpečnostní informace, aby bylo možné sledovat vaše produkty, chránit jejich pravost a sdílet důležité informace se zákazníky.

landing-page-cola.jpg

Track and Trace software Vám vždy pomůže zjistit, kde jsou Vaše produkty

Výrobci stále více vyžadují automatickou sledovatelnost. Markem-Imaje může poskytnout škálovatelný software CoLOS®, který vám umožní sledovat váš výrobní tok s jedinečným ID od produktu k paletě, což vám poskytuje viditelnost, kterou potřebujete k vyřešení problémů.

landing-page-cola.jpg

Trvalé značení pro zajištění čitelnosti Vašim spotřebitelům

Markem-Imaje může dodat unikátní inkousty které v kombinaci s inkoustovými tiskárnami zajistí kvalitní permanentní kódování, které uspokojí vaše zákazníky, zmírní zneužití vašich produktů a ochrání vaši značku.

landing-page-cola.jpg

Vizuální kontrola pro bezpečné kódování

Vizuální systémy Markem-Imaje Mark & Read mohou pomoci zajistit, aby byl správný produkt ve správném balení a aby byl vždy vytištěn správný kód. Tím se výrazně snižuje riziko nákladných stažení výrobků z trhu a poškození vlastního kapitálu značky.

landing-page-cola.jpg

Autentičnost produktu pro jednoznačnou prokazatelnost, že je to váš produkt

Společnost Markem-Imaje vyvíjí unikátní složení svých inkoustů používaných v ink-jet tiskárnách, které zaručí autentičnost vašich produktu a pomáhají eliminovat padělání během distribuce.