Atraktivita značky

Atraktivita značky

Přímý potisk   Personalizované etikety   Just-in-time tisk
Přímý potisk na potraviny jedlými inkousty   Personalizované etikety pro vytváření individuálních balení   Just-in-time tisk, který vám umožní tisknout, co chcete, kdykoli budete chtít
Díky správným možnostem tisku mohou být povrchy potravin příležitostí k posílení vaší značky. Markem-Imaje vám může dodávat potravinářské barvy, díky čemuž budete na svých potravinářských produktech kreativní, aniž by poškodili vaše zákazníky nebo jejich chuť k jídlu.
 
Díky digitální technologii je možné přizpůsobit vaši zprávu na obalu přímo spotřebitelům a podpořit tak jedinečnost balení Markem-Imaje vám může pomoci vytvořit cílené zasílání zpráv při finálním balení (včetně lokalizovaného jazyka) a posílit tak váš vztah se zákazníky.
  Někdy je třeba tisknout celé štítky v několika barvách v omezeném množství.
Společnost Markem-Imaje může poskytnout digitální technologii pro krátkodobou výrobu, což vám umožní tisknout štítky na vyžádání ve čtyřech barvách, ať už je jakýkoli marketingový úkol před námi.
Sociální sítě   Přizpůsobení uzávěru víčka   Kreativita individualizace
Sociální sítě a vytvoření online dialogu se zákazníky   Přizpůsobení uzávěru víčka pro přidání rozmanitosti vašeho balení   Kreativita individualizace při finálním balení
Chcete vybudovat silnější spojení se zákazníky online?
Markem-Imaje vám umožní zůstat v kontaktu se svými zákazníky pomocí QR a propagačních kódů a udržet konverzaci se zákazníkem i po zakoupení produktu.
  V dnešní době se může měnit složení výrobků za situace, kdy obal zůstává stejný. Firma Markem-Imaje může laserovými technologiemi omezit množství používaných druhů vašich obalů tím, že potiskne na víčko informaci o druhy nebo příchuti a tím sníží množství obalových materiálů.   Inkoustová technologie Markem-Imaje hotmelt inkjet může rozšířit vizuální kreativitu a sezónní zasílání zpráv vašeho produktu na kartóny z lepenky a smršťovací fólie ,který posílí vaše image značky.
Nahoru